NRG HOTSPOT

Elvana Gjata publikon "Puthe"
Elvana Gjata publikon "Puthe"
Elvana Gjata publikon "Puthe"
Usher - "She Came To Give It To You”
Usher - "She Came To Give It To You”
Usher - "She Came To Give It To You”
Angela Martini, po duket shume afer muzikes...
Angela Martini, po duket shume afer muzikes...
Angela Martini, po duket shume afer muzikes...
Mary J. Blige - "Suitcase"
Mary J. Blige - "Suitcase"
Mary J. Blige - "Suitcase"
Nicki Minaj - "Pills N Potions"
Nicki Minaj - "Pills N Potions"
Nicki Minaj - "Pills N Potions"
Çfarë kanë veshur yjet në Kanë
Çfarë kanë veshur yjet në Kanë
Çfarë kanë veshur yjet në Kanë

Featured

Kesha rrëfehet

Në një artikull të revistës britanike “Elle”, Kesha ka folur për problemet që ka pasur me të ngrënët. Në të…

Read more

Kam rilindur!

“Kam rilindur falë ndihmës së Zotit dhe punës që më ndihmoi t’a kaloj këtë vështirësi”. Aktori italian Raoul Bova ka…

Read more

Në pritje të ëmbël?

Kate Middleton mund të jetë në pritje të fëmijës së dytë. Sipas revistës australiane “New Idea”, Kate Middleton është vërtetë…

Read more

WeTube

Andy Gramm Ft.Fugaa - ZERO (Official Video HD)
Andy Gramm Ft.Fugaa - ZERO (Official Video HD)
Fjolla Morina Ft.Stresi - Jena Bo Tym (Official Video HD)
Fjolla Morina Ft.Stresi - Jena Bo Tym (Official Video HD)
Fjolla Morina Ft.Stresi - Jena Bo Tym (Official Video HD)

More News

Kur J.LO elektrizon...

Pas publikimit të albumit të saj më të ri “A.K.A.” Jennifer Lopez dhuroi një performancë e…

Nga ArtRave mund të presim gjithçka!

Në fillim të muajit maj, Lady Gaga nisi ArtRave. Ky është turneu i ri i artistes ku po eks…

Fotot e para të Mattia-s

Shikime të bukura, përkëdhelje dhe puthje të ëmbla për të voglin Mattia. Fotot e publikuar…

Mariah Carey - "Thirsty"

Mariah Carey do të publikojë “Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse”, albumin e saj të …

Usher - "Good Kisser"

Usher tregon lëvizjet dhe fizikun e tij fantastik në videon zyrtare të "Good Kisser". Ky ë…

Sexy mommy J.LO

Askush nuk ka sex-appeal si Jennifer Lopez. Në kopertinën e albumit të saj të ardhshëm “A.…

Katy Perry - "Birthday"

Katy Perry ka lançuar videon e re për singëllin "Birthday". Ashtu sikurse ka bërë edhe më …

Bang Bang, my baby left me!

Martesa nuk bën më pjesë në planet e ardhshme të Uma Thurman dhe Arpad Busson. Aktorja dhe…

Keyshia e lënduar

Pas një largimi nga skenat muzikore dhe zhurmave të vazhdueshme për përfundimin e martesës…

Subscribe to receive the news!

Latest

Në nisje të seancës së sotme plenare kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, njoftoi deputetët për mbërritjen në parlament të projektit…

24 Jul 2014

Partia Demokratike ka organizuar një tryezë për reformën e pensioneve me aktorë të ndryshëm si, Bashkimi i Sindikatave të Pavarura,…

24 Jul 2014

Opozita do të marrë pjesë në reformën në drejtësi me propozime konkrete. Kështu deklaroi kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha,…

22 Jul 2014

Ministri i Shtetit për Çështjet Vendore, Bledi Çuçi deklaroi se qeveria i përcolli Kuvendit për miratim hartën e re administrative…

22 Jul 2014

SOUNDCLOUD