THE LATEST ON NRG

Ndahet nga jeta stilistja Sonia Rykiel

Stilistja franceze Sonia Rykiel, është ndarë nga jeta në moshën 86-vjecare pas një beteje të gjatë me sëmundjen e Parkinsonit. Vajza e saj, Nathalie Rykiel, konfirmoi ndarjen e saj nga...

J.Lo ndahet nga i dashuri sepse ai doli me shokët

Jennifer Lopez është ndarë për herë të dytë nga i dashuri i saj Casper Smart me të cilin kishte një lidhje 5-vjecare. Por sipas raportimeve ndarja mes tyre ka ardhur...

MORE ON SHOWBIZ

Nicki Minaj nis bashkëjetesën me Meek Mill

Nicki Minaj dhe Meek Mill kanë ndërmarrë një hap të madh e të rëndësishëm për marrëdhënien e tyre duke nisur bashkëjetesën. Sipas TMZ, dy yjet e muzikës po jetojnë në...

MORE on Showbiz

ON THE NEWS

Pëson defekt avioni, bën ulje të detyruar në Rinas

Një avion i linjës ajrore Rinas-Malpensa me rreth 90 pasagjerë në bord, ka bërë ulje të detyruar në aeroportin "Nënë Tereza", pas një alarmi për defekt. Incidenti ka ndodhur rreth...

Weather

Tirana,Albania
clear sky
28 ° C
28 °
28 °
45%
4.1kmh
0%
Wed
30 °
Thu
22 °
Fri
28 °
Sat
26 °
Sun
26 °
Advertisement

KINEMA

International DJ/s SHOW

Celebs

EVEN MORE NEWS