NRG HOTSPOT

Angela Martini, po duket shume afer muzikes...
Angela Martini, po duket shume afer muzikes...
Angela Martini, po duket shume afer muzikes...
Mary J. Blige - "Suitcase"
Mary J. Blige - "Suitcase"
Mary J. Blige - "Suitcase"
Nicki Minaj - "Pills N Potions"
Nicki Minaj - "Pills N Potions"
Nicki Minaj - "Pills N Potions"
Çfarë kanë veshur yjet në Kanë
Çfarë kanë veshur yjet në Kanë
Çfarë kanë veshur yjet në Kanë
Billboard Music Awards 2014
Billboard Music Awards 2014
Billboard Music Awards 2014
Flirt dhe bamirësi
Flirt dhe bamirësi
Flirt dhe bamirësi

Featured

Nga ArtRave mund të presim gjithçka!

Në fillim të muajit maj, Lady Gaga nisi ArtRave. Ky është turneu i ri i artistes ku po eksperimentohet me…

Read more

Fotot e para të Mattia-s

Shikime të bukura, përkëdhelje dhe puthje të ëmbla për të voglin Mattia. Fotot e publikuara në revistën “Chi” kanë qenë…

Read more

Bang Bang, my baby left me!

Martesa nuk bën më pjesë në planet e ardhshme të Uma Thurman dhe Arpad Busson. Aktorja dhe financieri francez, që…

Read more

WeTube

Andy Gramm Ft.Fugaa - ZERO (Official Video HD)
Andy Gramm Ft.Fugaa - ZERO (Official Video HD)
Fjolla Morina Ft.Stresi - Jena Bo Tym (Official Video HD)
Fjolla Morina Ft.Stresi - Jena Bo Tym (Official Video HD)
Fjolla Morina Ft.Stresi - Jena Bo Tym (Official Video HD)

More News

Usher - "Good Kisser"

Usher tregon lëvizjet dhe fizikun e tij fantastik në videon zyrtare të "Good Kisser". Ky ë…

Sexy mommy J.LO

Askush nuk ka sex-appeal si Jennifer Lopez. Në kopertinën e albumit të saj të ardhshëm “A.…

Katy Perry - "Birthday"

Katy Perry ka lançuar videon e re për singëllin "Birthday". Ashtu sikurse ka bërë edhe më …

Bang Bang, my baby left me!

Martesa nuk bën më pjesë në planet e ardhshme të Uma Thurman dhe Arpad Busson. Aktorja dhe…

Keyshia e lënduar

Pas një largimi nga skenat muzikore dhe zhurmave të vazhdueshme për përfundimin e martesës…

Justin Timberlake - "Not A Bad Thing"

Nëse ishit duke pritur fytyrën e bukur të Justin Timberlake në videon e NOT A BAD THING, a…

Kelis gati për sulm!

Kelis, mbretëresha e R&B dhe SOUL është gati të rikthehet në sulm me albumin e ri, FOO…

Coldplay publikojnë MAGIC

Coldplay kanë anonçuar LP-në e tyre të gjashtë me titull GHOST STORIES, nga e cila kanë pu…

I rikthehemi telegramit

Telegram Messenger është një aplikacion që u hodh në treg gushtin e kaluar për iPhone dhe …

Subscribe to receive the news!

Latest

Deputeti i Partisë Demokratike, Genc Polo ka reaguar në lidhje me reformën për Arsimin e Lartë dhe Kërkimin Shkencor. Pollo…

08 Jul 2014

Një vendim skandaloz por edhe një fakt që dëshmon gjendjen ku gjendet sistemi i drejtësisë, e ka cilësuar ministri i…

08 Jul 2014

Ajo po duket gjithmone e me prane muzikes, te pakten kete na ben te mendojme duke pare postimin e nje…

05 Jul 2014

Kyetari i ALUIZNI-t, Artan Lame, deklaroi sot se janë 45 mijë dosje të mbartura në të cilat rezultojnë vetëm faturat…

04 Jul 2014

SOUNDCLOUD